Ana Sayfa
Çalışmalarımız
Eğitmenlerimiz
İletişim
Medya
Program
Terapiler
Buradasınız: Ana Sayfa  /   Medya Merkezi
© Copyright 2013 - Alsancak Yoga  |  Tüm hakları saklıdır.
...
Tasarım: Odea Web  Barındırma: Datrom Hosting
Alsancak Yoga hakkında yazılı ve görsel basında çıkan haber ve röportajları bu sayfamız üzerinde bulabilirsiniz.
POSTA, Ege - "Alsancak Yoga'dan Doğaya Bin Fidan"
Salı, 25 EYLÜL 2012
Çeşme-Ildırı'da Ege Orman Vakfı işbirliği ile tesis edilen, Uluslararası Çevre Okulu ENO adına oluşturulan ormana ilk 1000 fidan bağışı, Alsancak Yoga'dan geldi.

İşletme yöneticileri, çalışanları ve üyelerinin katılımıyla fidan dikim töreni düzenlendi.

Alsancak Yoga yöneticisi Gizem Gümüşay, doğaya katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi, "Desteğimiz burada kalmayacak" dedi.
YENİGÜN - "Alsancak Yoga'dan Doğaya Anlamlı Katkı"
Salı, 25 EYLÜL 2012
ENO Ormanı’nın oluşturulacağı Çeşme-Ildırı ağaçlandırma sahasında Alsancak Yoga yönetici ve üyelerinin katılımı ile fidan dikim töreni düzenlendi.

Törende konuşan Ege Orman Vakfı Genel Müdürü Metin Gençol, 2000 yılından itibaren Finlandiya merkezli olarak faaliyet gösteren, amacı sürdürülebilir ve geliştirilebilir bir çevre bilinci oluşturmak olan ve global bir iletişim ağı olan ENO programının Türkiye temsilcisi okulların geçen yıl Ege Orman Vakfı ile birlikte 15 bin fidanlık “ENO Ormanı” oluşturduklarını söyledi.

Gençol, yeni ENO Ormanı’nın ilk bin fidanlık bağışını yapan Alsancak Yoga yönetici ve üyelerine teşekkür etti. Gençol, yoganın insanların ruhunu ve bedenini yenilediğini, ağaçlandırmanın ise çoraklaşan doğayı yenilediğini belirtti.

Alsancak Yoga yöneticisi Gizem Gümüşay ise, ağaçlandırma çalışmasına katkıda bulunmaktan dolayı çok mutlu olduklarını, ağaçlandırma çalışmasının bin fidanla kalmayıp daha da büyüyeceğini söyledi. Konuşmaların ardından Ege Orman Vakfı Genel Müdürü Metin Gençol ENO Ormanı’na ilk bin fidanlık bağışı yaparak koru oluşturan Alsancak Yoga Yöneticisi Gizem Gümüşay’a plaket takdim etti. Konuşmaların ardından ilk fidanlar toprakla buluştu can suları verildi.
EGE TV Ana Haber Bülteni - "Alkışlar Alsancak Yoga ya"
Pazartesi, 24 EYLÜL 2012
Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Koşulları ile belirlenmiştir. Bu sitenin diğer sayfalarına geçtiğinizde bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Minimum yayın çözünürlüğü IE8 1280X800p -  En iyi yayın çözünürlüğü IE8 ve üstü 1440X900p
1
2
Çeşme-Ildırı'da Ege Orman Vakfı işbirliği ile tesis edilen, Uluslararası Çevre Okulu ENO adına oluşturulan ormana ilk bin fidan bağışını yaptık. ENO Ormanı'nın oluşturulacağı Çeşme-Ildırı ağaçlandırma sahasında, üyelerimizin katılımıyla ilk fidanları dikerek, can sularını verdik. 21 Eylül 2012'de düzenlenen...
Yeni Asır TV Ana Haber Bülteni - "Alsancak Yoga Korusu"
Pazartesi, 24 EYLÜL 2012