Ana Sayfa
Çalışmalarımız
Eğitmenlerimiz
İletişim
Medya
Program
Terapiler
Buradasınız: Ana Sayfa  /  Projelerimiz
Alsancak Yoga olarak gerçekleştirdiğimiz ve planladığımız birçok projeyi bu sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz.
Alsancak Yogadan "1000 Fidan Dikimi"
Etiketler
Çeşme-Ildırı'da Ege Orman Vakfı işbirliği ile tesis edilen, Uluslararası Çevre Okulu ENO adına oluşturulan ormana ilk bin fidan bağışını yaptık.
ENO Ormanı'nın oluşturulacağı Çeşme-Ildırı ağaçlandırma sahasında, üyelerimizin katılımıyla ilk fidanları dikerek, can sularını verdik. 21 Eylül 2012'de düzenlenen fidan dikim töreninde konuşan Ege Orman Vakfı Genel Müdürü Metin Gençol, 2000 yılından itibaren Finlandiya merkezli olarak faaliyet gösteren, amacı sürdürülebilir ve geliştirilebilir bir çevre bilinci oluşturmak olan ve global bir iletişim ağı olan ENO programının Türkiye temsilcisi okulların geçen yıl Ege Orman Vakfı ile birlikte 15 bin fidanlık "ENO Ormanı" oluşturduklarını söyledi.

Gençol, yeni ENO Ormanı'nın ilk bin fidanlık bağışını yapan Alsancak Yoga yönetici ve üyelerine teşekkür etti.

Alsancak Yoga yöneticisi Gizem Gümüşay'a plaket takdim eden Gençol, yoganın insanların ruhunu ve bedenini yenilediğini, ağaçlandırmanın ise çoraklaşan doğayı yenilediğini belirtti.

Alsancak Yoga yöneticisi Gizem Gümüşay ise ağaçlandırma çalışmasına katkıda bulunmaktan dolayı çok mutlu olduklarını, ağaçlandırma çalışmasının bin fidanla kalmayıp daha da büyüyeceğini söyledi.

Konuşmaların ardından ilk fidanlar toprakla buluştu can suları verildi.
Bağışlarınız için:
http://www.egeorman.org.tr
© Copyright 2013 - Alsancak Yoga  |  Tüm hakları saklıdır.
...
Tasarım: Odea Web  Barındırma: Datrom Hosting
Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Koşulları ile belirlenmiştir. Bu sitenin diğer sayfalarına geçtiğinizde bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Minimum yayın çözünürlüğü IE8 1280X800p -  En iyi yayın çözünürlüğü IE8 ve üstü 1440X900p
Çeşme-Ildırı'da Ege Orman Vakfı işbirliği ile tesis edilen, Uluslararası Çevre Okulu ENO adına oluşturulan ormana ilk bin fidan bağışını yaptık. ENO Ormanı'nın oluşturulacağı Çeşme-Ildırı ağaçlandırma sahasında, üyelerimizin katılımıyla ilk fidanları dikerek, can sularını verdik. 21 Eylül 2012'de düzenlenen...